https://www.funidelia.co.il/he/cart

מדיניות פרטיות

Privacy Policy

הגנת הנתונים היא עניין של אמון ופרטיותך היא בעלת חשיבות עליונה עבורנו, ולכן התאמנו את מדיניות הפרטיות שלנו לחקיקה התקפה בספרד (ובאירופה) בנושא הגנת נתונים. Funidelia מצהירה כי היא עומדת בתקנה (האיחוד האירופי) 2016/679 של הפרלמנט האירופי והמועצה מיום 27 באפריל 2016 להגנה על אנשים בנוגע לעיבוד נתונים אישיים ולתנועה חופשית של נתונים כאלה.

Funidelia.co.il היא באחריות Funiglobal Development S.L., (להלן FUNIDELIA) שהיא חברה באחריות מוגבלת בספרד, הרשומה במרשם מרכנתיל של סרגוסה, כרך 4257, Folio 24, גיליון Z-63129, כניסה שנייה ועם מספר זיהוי מס ESB22370902. משרדה רשום בכתובת Calle Bari, 28. Nave H, Plataforma Logística Plaza, 50197, סרגוסה - ספרד. ניתן ליצור עמנו קשר באמצעות טופס יצירת הקשר שלנו.

נתונים האישיים שעליך לספק ל- Funidelia (ועל כן יש ל- Funidelia עליך) הם שמך ושם משפחתך, כתובת הדואר האלקטרוני שלך, כתובת המשלוח והחיוב, מספר הטלפון, הפריטים שנרכשו, הסכום לתשלום ואמצעי התשלום (רק השיטה שנבחרה, ללא פרטי בנק). נתונים אלה מתבקשים למימוש החוזה שנוצר עמך. תוכל לבקש תיקון, הקפאה או מחיקה של הנתונים בכל עת, במסגרת החוקיות המוסמכת.

Funidelia מבטיחה כי המבצע שלך יטופלו איך חוקי, נאמן ושקוף. הוא ייאסף את המשותפות הספציפיות, המפורשות והלגיטימיות המוסברות במדיניות פרטיות זו ויבוצע בו שימוש רק בהסכמתך. יש לך את הזכות לבטל את הסכמתך בכל עת.

ב- Funidelia אנו משתמשים במידע שאתה מספק על מנת לנהל את הקשרים החוזרים שנוצרו איתך. עם מידע זה אנו יכולים גם לשפר את השימוש החברתי שלך על המוצרים שלך על ידי הצגת המוצרים המחויבים שלך. בהתבסס על החנות, Funidelia יוצרות פרופילים מסחריים מתוך כוונה להציע פרסום המותאם לצרכי המשתמשים שלה (רימרקטינג), כמו גם שליחת תקשורת מסחרית, מבצעים והנחות (ניוזלטרים) ממוקדים יותר עבור הלקוחות. זאת בתנאי שהתקבל אישור מראש מצידם לקבלת פרסום.

המידע המסופק יישמר למשך הזמן הדרוש בהתאם לצורך. במקרה של תקשורת מסחרית, הם יישמרו רק בהסכמת הצד המעוניין ואם האחרון לא ביקש למחוק אותם. במקרה של מידע למטרת הגשמת היבטי הקשר העסקי, זה יישמר לתקופה המשך הנדרשת.

המידע יאסף באופן בלעדי עבור המטרות הלגיטימיות המוזכרות כאן ולא יעובדו מעבר לכך למטרות שאינן תואמות זאת.

בהקשר זה, אנו מודיעים לך שכדי לציית לחוזה (כדי לשלוח לך את ההזמנה) או להודיע ​​לך על תקלות אפשריות בביצוע ההזמנה או המשלוח, אתה יכול לקבל הודעות אל האמצעים המסופקים על ידך (דואר אלקטרוני או טלפון). אמצעים כאלה נחוצים בהחלט לניהול נכון של הסכם המכירה. במובן זה, אפוא, ועד להשלמת תהלילך האספקה, לא יאפשר לך להתנגד לעיבוד המידע שלך במיוחד שאם לא תספק לנו מידע זה לא נוכל לעמוד בחלקנו המוסכם בחוזה המכר.

באופן דומה, אם תסמן את התיבה המתאימה להסכמה להעברת הנתונים שלך לתקשורת מסחרית, אתה מאשר לנו לשלוח לך הודעות פרסומיות בעלות אופי אינפורמטיבי, הנחות ומבצעים המותאמים לתחומי העניין שלך. באותו אופן, תוכל לבטל הסכמה זו ולבטל אותה בקלות וללא תשלום, בכתב ל- Funiglobal Development S.L. Calle Bari, 28. Nave H, Plataforma Logística Plaza, 50197, סרגוסה - ספרד או באמצעות טופס יצירת הקשר שלנו.

בקיצור, הבסיס המשפטי שעליו מבוססת העיבוד הלגיטימי של הנתונים האישיים שלך מבוסס על הצורך בעיבוד כזה לביצוע חוזה הרכישה והמכירה שנקבע עמך. כמו כן, הוא מסתמך על הצורך לעבד את הנתונים על מנת לשלוח אליך תקשורת מסחרית, על סמך הסכמתך, ועל האינטרס הלגיטימי של Funidelia (מטרות סטטיסטיות, מחקר שוק, סקרים וכו') ובלבד שלא יחרוג על זכויותיך או אינטרסים שלך.

Funidelia מניחה שהנתונים הוזנו על ידי המשתמש או על ידי אדם המורשה על ידי המשתמש, וכי הם נכונים ומדויקים. זה תלוי בך לעדכן את הנתונים שלך. לכן, אתה אחראי לדיוק הנתונים ו- Funidelia לא תהיה אחראית לחוסר הדיוק של הנתונים האישיים של הלקוחות שלך. אם אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו, אתה מצהיר שכל המידע שאתה מספק לנו הוא אמת והנך האחראי הבלעדי לכל נזק שמידע כזה עלול לגרום ל- Funidelia.

חל איסור מוחלט לשלוח נתונים אישיים באמצעות אתר זה למשתמשים מתחת לגיל 16. מסיבה זו, אם תמסור מידע אישי באמצעות אתר זה, אתה מתחייב בפנינו כי אתה בן 16 ומעלה.

קבלת מדיניות פרטיות זו הינה חובה ותנאי מהותי הן לביצוע רכישה ב- Funidelia והן לשליחת פניות באמצעות טופס יצירת הקשר. על ידי ביקור פשוט באתר, משתמשים אינם מספקים מידע אישי ואינם מחויבים לכך. לקוחות ומשתמשים מסכימים לגלוש באתר ולהשתמש נכון בתוכן, ולא לנקוט נגדו כל פעולה הונאה.

הנתונים שאתה מספק עשויים להיות מועברים כדין לספקי השירותים שלנו, הנמצאים בתוך ומחוץ לאזור הכלכלי האירופי (EEA) ומחוצה לו. אלה הממוקמים מחוץ ל-EEA מכוסים במגן הפרטיות (כאשר הם בארה"ב) או בסיסים משפטיים אחרים. נותני שירות אלה עשויים להיות, למשל, חברות הובלה או צדדים שלישיים העוסקים בשליחת תקשורת עסקית מותאמת אישית מטעם Funidelia, בנוסף למשימות אחרות על פי החוק.

Funidelia מתחייבת לשמור על סודיות מירבית לגבי המידע שאתה מספק לנו ולהשתמש בו רק למטרות שצוינו. בהתאם לחקיקה הנוכחית בנושא הגנת נתונים, Funidelia מסכימה לאמץ את רמות האבטחה המתאימות לנתונים שמספקים לקוחותיה ובנוסף להתקין את כל האמצעים והאמצעים העומדים לרשותה למניעת אובדן, שימוש לרעה, שינוי, בלתי מורשים. גישה והסרה שלהם.

ב- Funidelia אנו משתמשים בטכנולוגיית SSL המאפשרת לנו להצפין את הנתונים שאתה מספק ולמנוע מגורמים שלישיים לגשת אליהם. עם זאת, ההגנה החשובה ביותר היא הסיסמה שלך. לעולם אל תמסור את הסיסמה שלך לצד שלישי וכך תמנע גישה לא-מאושרת לחשבון שלך.

הנתונים שתספק ישמשו רק לעיבוד הזמנות ולשיפור השירותים שלנו, אך לעולם לא נעביר אותם לצד שלישי ללא הסכמתך המוקדמת.

יש לך את הזכות לבקש גישה לנתונים האישיים שאנו מחזיקים אודותיך. באותו אופן, יש לך את הזכות לבקש תיקון, הקפאה או הגבלה של עיבודם, כמו גם התנגדות השימוש בהם או ניידות הנתונים שלך בכל עת, כל עוד הם אינם נחוצים יותר למטרות שלשמה הם נרשמו (בפרט, כריתת חוזה המכר, שליחת ההזמנה שבוצעה).

הזכויות שיש לך הן כדלקמן:

  • זכות להתנגדות. אתה יכול להתנגד לעיבוד הנתונים שלך על ידי ביטול ההסכמה שנתת בעבר. בדרך זו לא נעבוד את הנתונים האישיים שלך למטרות מסחריות. יישלחו רק הודעות הדרושות בהחלט למימוש החוזה או להודעה על כל תקרית בתהליך.
  • זכות גישה. יש לך גישה מלאה לכל המידע שיש לנו עליך ולמטרות שנתנו לך, הן למטרות שלך והן לתקשורת לצדדים שלישיים, מסיבות משפטיות או בהסכמתך מראש.
  • זכות תיקון. אתה יכול לשנות את הנתונים שלך ולעדכן אותם מתי שאתה רוצה.
  • זכות לניידות. יש לך את הזכות להוריד מידע זה בקלות מחשבון המשתמש שלך.
  • זכות המחיקה. אתה יכול לדרוש את ביטול הנתונים שלך לאחר שתתקיים תקופת האחסון החוקית הקבועה בתקנות החלות.

כדי לעשות שימוש בכל אחת מהזכויות הללו, עליך לפנות אלינו באמצעות הודעה באמצעות טופס יצירת הקשר שלנו, או בדואר אל Funiglobal Development S.L. Calle Bari, 28. Nave H, Plataforma Logística Plaza, 50197, סרגוסה - ספרד. לשם כך, עליך להוכיח את זהותך על ידי צירוף צילום של תעודת הזהות שלך.

אנו גם מודיעים לך שאתה יכול להגיש תלונה לרשות הפיקוח על הגנת הנתונים המוסמכת אם אתה מרגיש שלא הסתפקת במימוש זכויותיך. כדי לנצל זכות זו, תוכל לעבור אל: edps.europa.eu

מדיניות הפרטיות של Funidelia מותאמת לחקיקה החלה בספרד (ובאירופה) בנושא הגנת נתונים (תקנה (האיחוד האירופי) 2016/679 של הפרלמנט האירופי והמועצה מיום 27 באפריל 2016). אנו רשאים מדי פעם לשנות או להתאים כל מונח במדיניות הפרטיות שלנו בהתאם לחוקים ולתקנות החלים. אנו ממליצים לקרוא מדיניות פרטיות זו מעת לעת לפני ביצוע הזמנה על מנת להיות מעודכנים בכל עת.

Top