https://www.funidelia.co.il/he/cart

תנאי שימוש ותנאי מכירה

Legal notice

Funidelia.co.il הינה בבעלות:

FUNIGLOBAL DEVELOPMENT S.L.
Calle Bari, 28. Nave H, Plataforma Logística Plaza, 50197, סרגוסה - אספניה
דואר אלקטרוני: info@funidelia.co.il

דירקטורים כלליים:

Carlos Larraz Nasarre, Antonio Escartín Villellas

FUNIGLOBAL DEVELOPMENT S.L. הינה חברה בע"מ ספרדית, הרשומה במרשם החברה בסרגוסה, כרך 4257, מסמך 24, עמוד Z-63129, רישום שני מספר זיהוי מע"מ: ESB22370902.


תנאי מכר

תנאי המכירה הכלליים הנוכחיים מסדירים את האתר www.funidelia.co.il, מתוכם FUNIGLOBAL DEVELOPMENT S.L. הוא הבעלים.

תנאים אלה קובעים את הזכויות והחובות של כל משתמשי FUNIDELIA, בנוגע למוצרים והשירותים הניתנים באמצעות אתר האינטרנט שלנו "www.funidelia.co.il".

תנאים אלה חשובים לנו בדיוק כמוכם, כיוון שהם נועדו ליצור בינינו הסכם מחייב מבחינה משפטית, המגן על זכויות הלקוח כמו גם על החברה.

אנו ממליצים לקרוא את התנאים הקיימים במדיניות הפרטיות שלנו.

על ידי שימוש באתר האינטרנט שלנו "www.funidelia.co.il" או על ידי ביצוע הזמנה, הנך מחויב ביודעין לתנאי זה ולמדיניות הפרטיות שלנו. אם אינך מסכים לכל התנאים או למדיניות הפרטיות שלנו, אינך צריך לבצע הזמנה.

תנאים אלה ניתנים לשינוי ולכן יש לקרוא אותם בכל פעם שאתה מבצע הזמנה.

על ידי ביצוע הזמנה ב- "www.funidelia.co.il", הנך מסכים לחלוטין עם המחירים, תיאור המוצר בזמן המכירה ותנאי המכירה הכלליים, שיהיו התנאים החלים היחידים עם השלמת החוזה.

אתה מסכים להשתמש באתר "www.funidelia.co.il" אך ורק לצורך ביצוע הזמנות או בירורים חוקיים. אתה גם מחויב לחשוף בפנינו בצורה נכונה ומהימנה את כתובת הדוא"ל שלך, כתובת הדואר ו/או פרטי התקשרות אחרים, תוך הכרה בכך שאנו עשויים להשתמש במידע זה כדי ליצור איתך קשר במידת הצורך (ראה: מדיניות הפרטיות שלנו). אם לא תספק לנו את כל המידע הדרוש, לא נוכל לעבד את ההזמנה שלך.

על ידי ביצוע הזמנה בכתובת "www.funidelia.co.il" אתה מאשר כי אתה רשאי להשתמש בכרטיס האשראי באופן מלא, במקרה שתבחר להשתמש באמצעי תשלום זה. רק בעלי היכולת המשפטית הדרושה לחתום על חוזים ביחס לסחורות ולשירותים המופיעים באתר זה יכולים לעבד הזמנות באתר "www.funidelia.co.il"

על מנת לבצע הזמנה, עקוב אחר תהליך הרכישה המקוון עד לתשלום.

לאחר מכן, תקבל הודעת תדוא"ל המאשרת את קבלת ההזמנה שלך. זכור כי אין זה אומר שההזמנה שלך התקבלה, אלא ששלחת לנו בקשה לרכוש אחד או יותר מהמוצרים שלנו. כל ההזמנות כפופות לאישורנו. אנו נאשר את ההזמנה שלך על ידי שליחת הודעת דוא"ל המציינת כי המוצר(ים) נשלחו (אישור שיגור).

חוזה הרכישה בין Funidelia ללקוח הופך רשמי רק לאחר שליחת אישור שיגור זה.

החוזה חל על המוצרים הכלולים באישור השיגור בלבד.

לא נהיה מחויבים לספק כל מוצר אחר שאולי נכלל בהזמנה עד שנשלח אליך אישור שליחה של המוצר האמור.

FUNIDELIA תעשה כמיטב יכולתה לרצות את כל הלקוחות בנוגע לביקוש והזמנת פריטים. עם זאת, כל ההזמנות כפופות לזמינות המוצר. אם יתעוררו קשיי אספקה כלשהם או אם המוצרים אזלו, אנו שומרים לעצמנו את הזכות להציע מוצרים דומים באיכות זהה אשר זמינים. אם אינך מעוניין להזמין אף אחד מהמוצרים המוצעים הללו, נעניק לך החזר כספי על המוצרים הבלתי זמינים.

משלוח מוצרים

FUNIDELIA מחויבת לספק את מוצריהם במצב מושלם לכתובת המשלוח המצוינת בטופס ההזמנה.

הנך רשאי לבקש שההזמנה שלך תימסר לכתובת אחרת ולאדם אחר מאשר זה המבצע את ההזמנה, אך רק אם כתובת המסירה תגדור באזור המשלוח שלנו.

משלוחים לא יבוצעו לכתובות מרוחקות או למיקומים מחוץ לאזור המשלוחים שלנו. לפיכך, Funidelia שומרת לעצמה את הזכות לדחות את האספקה ​​לכל תחום שיש בו סיכון גבוה לכישלון אספקה.

במטרה להבטיח את המשלוח שלנו, נשמח אם תוכל לספק כתובת המסוגלת לקבל את המשלוח בשעות העבודה.

FUNIDELIA מעבדת משלוחים באמצעות חברות משלוחים ידועות, כגון GLS או DHL. אנו עשויים לשלב חברות חדשות מבלי להודיע ​​על כך ללקוחותינו.

FUNIDELIA תיידע את הלקוח על כל פרטי המשלוח. משמע, עם מספר המעקב ופרטי החברה שתעביר את ההזמנה, כך שתוכל לפנות אליהם ישירות בנוגע למיקום הנוכחי של ההזמנה שלך.

משלוח הסחורה יתבצע בכתובת הדואר שציינה הלקוח. במקרה שהלקוח נעדר בעת המסירה, יושאר פתק עם הוראות כיצד לתאם משלוח חדש, אולם איננו יכולים להבטיח זאת. ברוב המקרים ייצרו איתך קשר טלפוני. FUNIDELIA שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סוג המשלוח וחברת ההובלה, ללא תלות במה שמתואר כאן, כל עוד היא אינה מניחה נזק או פגיעה במוצר.

עלויות המשלוח יצוינו בשלב האחרון של הרכישה ויהיו תלויות בעדיפות שנבחרה, דחופה או רגילה, ומיקום הכתובת. התנאים ניתנים לשינוי.

בהתאם לתנאים הנוכחיים, מובן כי המוצרים נמסרו ברגע שנחתם הקבלה שלהם בכתובת המשלוח המוסכמת.

זמן מסגרת למסירת המשללוח

Funidelia עובדת עם מסגרות זמן אספקה ​​שונות המבוססות על המוצר. תוכל לעיין בסעיף משלוחים, על העקרונות העומדים מאחורי זה. עם זאת, במהלך תהליך הרכישה תוכל לבדוק את ההתקדמות של כל הזמנה.

אם אחד מהמוצרים המבוקשים אינם נמצאים כעת במחסן שלנו, ייתכן שהמשלוח יתעכב. תקבל הודעה על כך מיד עם הרכישה.

לחלק מהמוצרים באתר www.funidelia.co.il יש מסגרות זמן אספקה ​​שונות מהרגיל, אך הדבר יפורסם כהלכה בדף כל מוצר.

מסגרות זמן אלה הן ממוצעים, ולכן אומדנים בלבד. יתכן שהם עשויים להשתנות בשל סיבות לוגיסטיות או בלתי צפויות.

אם מסיבה כלשהי לא נוכל לבצע את מועד האספקה ​​המשוער, נודיע לך וניתן לך את האפשרות להמשיך או לא לרכוש. אם תבחר להמשיך, ייקבע תאריך אספקה ​​חדש. אם תבחר לבטל את ההזמנה, יוחזר לך מלוא סכום הרכישה. זכור כי אנו לא מספקים בימי שבת או חגים.

כישלון במסירה

עלולות להתעורר נסיבות יוצאות דופן, כגון עיכוב במלאי, הפוגע באספקת המוצר בזמן אישור ההזמנה. במקרים אלה, תקבל הודעה מדוע תהליך ההזמנה הרגיל לא צלח. יימסר לך תאריך אספקה ​​חדש, או החזר מלא של סכום הרכישה הכולל.

המחירים המופיעים באתר "www.funidelia.co.il" כוללים מע"מ החל מיום הרכישה, אך אינם כוללים את עלויות המשלוח ועלות הניהול האפשרית, אשר יתווספו לסכום הכולל.

בסעיף משלוחים

למידע נוסף על עלויות ניהול שנוצרו מאמצעי התשלום, קראו הסעיף "בסעיף משלוחים".

FUNIDELIA שומרת לעצמה את הזכות לשנות את מחירי המכירה המופיעים באתר www.funidelia.co.il בכל עת. עם זאת, המחירים עשויים להיות שגויים.

למידע נוסף על אמצעי תשלום שונים ועלויות הניהול המתאימות, עיינו בסעיף שיטות תשלום.

FUNIDELIA שומרת לעצמה את הזכות לשנות את אמצעי התשלום על ידי יצירת שיטות חדשות או ביטול קיימות, ללא התנגדות הלקוח. עם זאת, אם שינוי שיטת התשלום משפיע על הזמנה שכבר התקיימה, "www.funidelia.co.il" תיצור קשר עם הלקוח כדי להודיע ​​לו על שינוי זה ולתת לו את האפשרות לבטל.

תשלום באמצעות כרטיס ויזה מאובטח או אמריקן אקספרס

החיובים מתבצעים באופן מקוון לאחר אימות הפרטים המתאימים באמצעות שער התשלומים של הגוף הפיננסי הרלוונטי.

במטרה לספק אבטחה מירבית למערכת התשלומים שלנו, "www.funidelia.co.il" משתמש במערכות מאובטחות מגופים פיננסיים מובילים בתחום המסחר האלקטרוני.

בדרך זו, פרטיך החסויים נשלחים בפורמט מוצפן (SSL) ישירות לגורם המתאים. מערכת ההצפנה SSL בה אנו משתמשים מבטיחה אבטחה וסודיות גבוהים ככל הניתן בעת שליחת פרטיך דרך הרשת.

פרטי כרטיס האשראי שלך אינם מאוחסנים באף אחד ממאגרי המידע שלנו. הם משמשים רק בקופה הווירטואלית (נקודת המכירה) של שער התשלום המאובטח של הגופים הפיננסיים שלנו.

כרטיסי האשראי יהיו כפופים לאימות ואישור מהגוף המנפיק שלהם. אם הגורם המנפיק הרלוונטי אינו יכול לאשר את התשלום, לא נהיה אחראים לכל עיכוב או כשל במסירה, ולא נוכל לערוך איתך הסכם.

FUNIDELIA שומרת לעצמה את הזכות לאמת את הפרטים האישיים שנמסרו על ידי הלקוח ולנקוט באמצעים הדרושים (כולל ביטול ההזמנה) על מנת להבטיח שהסחורה שנרכשה תימסר בהתאם לפרטים המופיעים בהזמנה.

למידע נוסף אודות מדיניות ההחזרה שלנו, עיינו בסעיף המידע בנושא מדיניות החזרה

FUNIDELIA מציעה ערבויות במקרים של ייצור לקוי. כל פגם שנוצר כתוצאה משימוש לרעה במוצר אינם מכוסים במסגרת אחריות זו.

במקרה של מוצר פגום, Funidelia תבצע את התיקונים, ההחלפה, הנחת המחיר או ביטול החוזה הרלוונטיים, שעלויותיהם יהיו ללא תשלום עבור הלקוח. Funidelia תישא באחריות על מוצרים פגומים לתקופה של שנתיים מיום האספקה. על הלקוח ליידע את Funidelia על כל תקלות במוצר תוך חודשיים מיום גילוי התקלה.

על הפריט המוחזר לכבד את התנאים האמורים במדיניות ההחזרה.

האחריות אינה חלה על פגמים או הידרדרות הנגרמת על ידי גורמים חיצוניים, תאונות, במיוחד תאונות חשמל, בלאי, שימוש לרעה והתעלמות מהוראות המוצר כפי שצוין על ידי הספק.

מוצרים שעברו שינוי או תיקון על ידי הלקוח או כל אדם שאינו מוסמך על ידי הספק אינם מכוסים באחריות.

למידע נוסף או לשאלות, אנא פנו אלינו באמצעות טופס יצירת הקשר שלנו.

האחריות של FUNIDELIA בנוגע לרכישות מוצרים כלשהן באתר "www.funidelia.co.il" תהיה מוגבלת אך ורק למחיר המוצר, ולא תכסה שגיאות או השמטות קטנות שעלולות להתרחש כאשר כל אמצעי הזהירות הדרושים נקטו.

FUNIDELIA לא תישא באחריות לנזקים, בין אם הם מהותיים או חומריים, העלולים לנבוע משימוש לרעה במוצרים. היבט זה חל גם על השינויים האפשריים שבוצעו על ידי הספק במוצרים.

FUNIDELIA לא תישא באחריות לנזקים עקיפים כלשהם, אובדן תפעול או אבטלה שנגרמו ללקוח או לצד שלישי, גם אם הנזק, האובדן או הנסיגה כאמור נצפו מראש על ידי FUNIDELIA או הובאו לידיעתם.

בכפוף להשלכות הפסקאות הקודמות, האחריות הכספית של FUNIDELIA על פי התנאים הכלליים הנוכחיים אינה יכולה לחרוג מהסכום הכולל ששולם בעת הרכישה, ללא קשר לנושא העומד על הפרק.

התנאים המפורטים בסעיף זה לא ישפיעו על זכויות הצרכן המוכרות בחוק, וגם לא על זכותו לנטוש את החוזה.

תנאים כלליים אלה מוסדרים על ידי החוק הספרדי. שני הצדדים רשאים להתייעץ עם בתי הדין של סרגוסה על מנת לפתור סכסוכים או לוותר על כל תחום שיפוט אחר.

רכיבי אתר זה מתוכננים במטרה להציע מכירת מוצרים על ידי FUNIDELIA.

כל האיורים, העיצובים, הסמלים, הגרפיקה, התצלומים, התמונות וכל אלמנט אחר המהווים חלק מהאתר הם רכוש בלעדי של FUNIDELIA, או ברישיון של הספק הרשמי.

אנו מודיעים ללקוחותינו כי זכויות FUNIDELIA באשר לתוכן, העיצוב וקוד המקור של אתר זה מוגנות על פי החקיקה הנוכחית הספרדית והבינלאומית בנוגע לקניין רוחני ותעשייתי.

®Funidelia הוא סימן מסחרי רשום.

כל רפרודוקציה מלאה או חלקית של אתר זה ותוכנו, אפילו באמצעות היפר -קישור, ללא אישור בכתב מאת FUNIDELIA אסורה בהחלט.

בנוסף, העתקה, שעתוק, הסתגלות, שינוי, הפצה, מסחור, תקשורת ציבורית או כל פעולה אחרת המפרה את החקיקה הספרדית ו/או הבינלאומית הקיימת בנוגע לקניין תעשייתי ואינטלקטואלי או רוחני, כגון שימוש בתוכן לא מורשה באתר, אסורה בהחלט.

FUNIDELIA אינה טוענת כל הרשאה או רישיון מרומז לזכויות הקניין הרוחני ו/או התעשייתי של התוכן המוצג באתר האינטרנט בכתובת www.funidelia.co.il.

יצירת הקשר שלנושלך יתקבלו בברכה. אנא שלח אותם באמצעות טופס יצירת הקשר שלנו.

חוות דעת של לקוחות הן מועילות למשתמשים אחרים כדי לקבל מידע נוסף על מוצר ולהחליט אם הוא מתאים להם.

חוות הדעת על החנות שלנו או על המוצרים שלנו שמוצגות באתרי האינטרנט שלנו מספקות ללקוחות משוב אמיתי מלקוחות אחרים על המוצרים שאנו מוכרים. רק לקוחות שביצעו רכישה מקבלים אימייל שמזמין אותם להשאיר חוות דעת, ורק על המוצרים שרכשו.

יש לנו מדיניות של אפס סובלנות לחוות דעת שנועדו להטעות או למניפולציות על לקוחות. לכן אנו בודקים ידנית את חוות הדעת שהתקבלו לפני פרסומן ואיננו מקבלים את הסוגים הבאים של חוות דעת:

  • חוות דעת המכילות מילים פוגעניות או מעליבות.
  • חוות דעת של קונים שיש להם עניין כספי ישיר או עקיף במוצר.
  • חוות דעת של יצרנים של צד שלישי או מתחרים של החברה שמתחזים לקונים בלתי תלויים.
  • חוות דעת מרובות על אותו מוצר מאותו לקוח.

משתמשים יכולים לפרסם את חוות הדעת וההערות שלהם, כמו גם תוכן אחר, לשלוח תקשורות, הצעות, רעיונות, הערות, שאלות או מידע אחר, בתנאי שהתוכן אינו בלתי חוקי, מגונה, פוגעני, מאיים, משמיץ, פולשני לפרטיות, מפר זכויות קניין רוחני או פוגע בדרך אחרת בצד שלישי או בלתי קביל, ואינו מכיל וירוסי מחשב, קמפיינים פוליטיים, תוכן פרסומי, מכתבי שרשרת, דואר המוני או כל צורה אחרת של "ספאם". אסור להשתמש בכתובות דוא"ל מזויפות או להתחזות לאדם או ישות אחרת או לזייף בדרך אחרת את מקור התוכן.

אנו שומרים לעצמנו את הזכות (למרות שאיננו מחויבים בהיעדר טופס הודעה תקף) להסיר או לשנות כל תוכן. אם אתם סבורים שתוכן כלשהו באתרי האינטרנט שלנו או חומר כלשהו שפורסם למכירה בהם מכיל הצהרות משמיצות, או אם אתם סבורים שזכויות הקניין הרוחני שלכם מופרות על ידי כל פריט או מידע הזמינים בחנויות האינטרנט שלנו, אנא הודיעו לנו על ידי מילוי ושליחת טופס ההודעה הבא, אליו נגיב.

אם אתם מפרסמים או שולחים לנו חוות דעת, הערות, שאלות או תשובות, או כל תוכן אחר שיצרתם לפרסום באתר (כולל תמונות, סרטונים או אודיו, ביחד "תוכן"), אתם מעניקים לנו: (א) רישיון לא בלעדי, ללא תמלוגים להשתמש, לשכפל, לפרסם, להנגיש, לתרגם ולשנות את התוכן שלכם ברחבי העולם (כולל הזכות להעניק תתי-רישיון של זכויות אלה לצדדים שלישיים); ו-(ב) הזכות להשתמש בשם שסיפקתם בקשר לתוכן כזה. הוראה זו אינה מהווה העברת זכויות מוסריות.

אתם מצהירים ומתחייבים כי אתם מחזיקים או שולטים בכל הזכויות לתוכן שאתם עשויים לפרסם, בנוסף אתם מצהירים ומתחייבים כי במועד ההגשה של תוכן כזה: (i) תוכן וחומר זה מדויק; ו-(ii) השימוש בתוכן או חומר כזה לא יפר כל מדיניות או הנחיה רלוונטית של Funidelia ולא יגרום נזק לאף אדם או ישות (בנוסף אתם מתחייבים כי התוכן או החומר הנדון אינו משמיץ).

אתם מסכימים לשפות את Funidelia מפני כל תביעה שתוגש על ידי צדדים שלישיים נגד Funidelia שנובעת מתוך או בקשר לתוכן וחומרים כאלה, למעט במידה שאחריות כזו נובעת מהכישלון שלנו להסיר כראוי תוכן או חומר כזה לאחר שקיבלנו הודעה (באמצעות הטופס הודעה המתאים) על אי החוקיות של תוכן או חומר כזה.

Top